קריאת כף יד – ציפורנים ומבנה אישיות

דרך מבנה וטקסטורת הציפורן ניתן לאבחן סימנים ראשונים למחלות מערכתיות, העלולות לסכן בריאות ואף לגרום למוות. בנוסף, משקפת צורת הציפורן- למאבחן דרך קריאה בכף-יד- קוים לאישיותו של האדם: 

ציפורניים רחבות ועמוקות הממלאות את כל חלל האצבע, מביעות חוסן פיזי, אופטימיות, אנרגיה ויושר פנימי, נאמנות ופתיחות . לאדם במצב נפשי טוב שכזה, יהיו מינימום בעיות בריאות. לעומתן ציפורניים קצרות וקטנות משקפות אנשים בעלי חשיבה כלכלית וקמצנית, בעלי משמעת פנימית ואלמנט התנהגותי כפייתי.  

ציפורניים ארוכות, חיוורות מעודנות ומעוצבות, שאהובות על אמנים ומשרדי הפרסום מצביעות על רגשנות ורגישות-יתר, נטייה לפרפקציוניזם ואידיאליזם במערכות יחסי:

  • תהא זו האישה שמעמידה סטנדרטים בלתי אפשריים לבן זוגה ואם הוא נכשל- תעזוב אותו ותמשיך לחפש אחר הגבר המושלם. מבחינה בריאותית אלו אנשים הסובלים מבעיות בחלק העליון של הגוף: חזה, ריאות, גרון וראש. 
  • ציפורניים קצרות ורחבות מראות על אנשים וכחניים וביקורתיים שקשה לספקם. ככל שהציפורן קצרה יותר רמת הוויכוח לוהטת יותר… אך ראוי לציין שהם דורשים את הדרישות הללו קודם כל מעצמם. הדרך הטובה ביותר להסתדר עם הווכחנות שלהם היא לא להתייחס אליה! מאחר והיא נועדה לשחרור מתחים. לרוב, הציפורניים האכולות עד למרכז העצבים, הם הוכחה נוספת לעצבנות קיצונית. מבחינה בריאותית הם סובלים בד"כ מבעיות באזור המותניים כולל האברים הפנימיים בחלק התחתון של הגוף. 
  • טיפ: אם הציפורניים שלכם נשברות, נבקעות, דקות בצורה קיצונית – הדבר מראה על מחסור בחלבון או ויטמין A.
  •  שבטבת (סיליקה)  יכול לסייע בפתרון הבעיה.

בריאות!  תמר זוהר שיר  

נזק לצפורניים כתוצאה מחשיפה לדבק צפרניים

מאמרים נוספים

אבחון אישיות להשמה – באמצעות אבחון בכף היד

תורת הכירולוגיה הקלאסית נחלקת לשני תחומים:
מבנה ומתאר כף היד, בפרמטרים של קשיות –רכות , נוקשות גמישות, גודל, צורת היד וכד'.
הקווים המשורטטים על היד שהנם תשקיף המוח האנושי על 3 רבדיו- המוח הרפטילי (זוחלי), המוח הלימבי (רגשי) והמוח הצרברלי (המוח החושב).

קראו עוד »

גלגול נשמות: האומנם?

נושא מדובר: גלגולים, רגרסיה, קארמה, תרפיית גלגולים. מחשבת הגלגולים כפי שנהגתה בתרבויות ובדתות השונות לאורך ההסטוריה מלמדת שאכן – זהו נושא מדובר עם זקן ארוך ארוך… בבסיס התפישה הבודהיסטית של גלגול נשמות טבועה האמרה "You live to die well".

קראו עוד »

כיצד להפוך לחיצת יד סתמית לכלי התבוננות ואבחון אישיות

בפעם הבאה כשאתם לוחצים ידו של לקוח לפני סגירת עסקה שימו נא לב למספר גורמים משמעותיים שיחשפו, ללא מילים, קוים משמעותיים באישיותו ויקלו על קבלת ההחלטה בעיקר באותם רגעים מהוססים של הרגע לפני. ובכן:

קראו עוד »

תמר זוהר שיר