קצת עליי

תמר זוהר שיר - מפתחת השיטה לפיתוח תודעת העצמי - SoulPrintSecret

בעלת ניסיון של למעלה מ-30 שנה, מומחית לאבחון בכף היד, אסטרולוגית ונומרולוגית, מורה ויועצת רוחנית. מפענחת קוד נשמה באמצעות כף היד, טביעת אצבעות ומפה אסטרו-נומרולוגית. מלווה תהליכי העצמה והתפתחות אישית לריפוי דפוסי חשיבה מעכבי-צמיחה באמצעות פסיכותרפיה, פאלם-תיראפי, ורגרסיה לעָבָר ולגלגולים קודמים.

בשנת 1982 פיתחתי שיטת אבחון כוללת של כף היד – כירולוגיה הוליסטית. ב-1993 פרצתי דרך בהכנסת הידע הכירולוגי כשיטת אבחון למטפלים במכללות לרפואה משלימה בישראל, הקולג' לרפואה טבעית, ומכללת רידמן, והעברתי קורסים בנושא – הראשונים מסוגם בישראל. מאז ועד היום, העמדתי דורות של מטפלים ומאמנים, וכן השתתפתי בפאנלים בתקשורת ובטלויזיה ("אודטה", "זמן מיסטיקה", "המעגל עם דן שילון", "פותחים שבת" ועוד). אני רואה בהנחלת הידע הכירולוגי ובהפצתו אבן דרך בחזון שלי: לעורר מודעות למציאת הייעוד האישי של כל אחת ואחד. אני מאמינה שמודעות מאירה את הדרך, ויוצרת מוטיבציה לפעולה.

מתוך החזון הזה יצרתי והוצאתי לאור, בשנת 2019, את ספר הידע לאבחון בכף היד 'היקום והנפש בכף היד – כירולוגיה הוליסטית' ספר-ידע ראשון מסוגו בשפה העברית בנושא הכירולוגיה, תורת כף היד.   הספר  חובק ידע שנצבר במהלך מאות שנים  במשך 30 שנות מחקר וניסיון מקצועי אישי.

בתהליך מתמשך של מעל 30 שנות מחקר וניסיון מקצועי, פיתחתי את השיטה לפיתוח תודעת העצמי – SoulPrintSecret. השיטה מהווה שילוב של טכניקות אבחון וטיפול שונות, אשר מסייעות יחד בהכרת הייעוד הנשמתי, ובהסרת חסמים בדרך להגשמה אישית

אבחון

טיפול

באמצעות ארגז כלים טיפולי משולב, נוכל להתמקד ולהעמיק בנושאים שעלו באבחון. הטיפול מבוסס על ניסיון מקצועי של עשורים, מיישם שיטות המתמקדות בקשרי גופנפש, ליווי תהליכים לקראת שינוי, שחרור מחרדות ומפוביות, וריפוי של דפוסי חשיבה מעכבי התפתחות.

בין כלי הטיפול:

ובנימה אישית

מאז ילדותי נשביתי בסוד הקסם של כפות הידיים, נמשכתי ללמוד את סוד הקשר בין כף היד לאדם…

מעל 30 שנה שאני מורה, יועצת ומאבחנת. אני מרגישה שזהו הייעוד שלי. זו האהבה שלי. לפגוש אדם, נשמה, מלב אל לב, בארבע עיניים.

לפגוש אותך, ולאפשר לך לנוע מנקודה א' לנקודה ב'.

לדייק את הייעוד שלך, ולכוון אותך לשינוי ויציאה לחיים חדשים. 

תמר זוהר שיר