מהי נומרולוגיה קרמאטית

בכל תאריך ושם אצורים, בנוסף לפוטנציאל וליכולות שהבאנו לעולם, גם זיכרונות  ומטענים מצטברים מגלגולים קודמים – אלו ה"שיעורים" שבאנו ללמוד ולתקן בחיים אלו. הביטוי של הזיכרונות הללו משתקף במספרים הדו –ספרתיים הנראים במספר היעוד או הגורל שלנו, במספרי היום ובסיכום הגימטרי של השם הפרטי.

לפני שננסה להבין את המשמעויות  של  נומרולוגיה קרמטית הנגלות לנו דרכם עלינו להבין מספר מושגי יסוד הקשורים בהיבט הקרמאטי של החיים שלנו.

אם כך, מהי קארמה?

קארמה היא שחזור ומיצוק תבניות תגובה והתנהגות לחוויות מוכרות ממעברי חיים אחרים.

חוק הקארמה קשור לחוק טבע – "חוק הסיבה והמסובב", הקובע שלכל התרחשות ביקום קיימת סיבה מקדימה – נראית או לא, המפעילה אותו.

תפישת חוק הקארמה עומדת בבסיס הפילוסופיה ההודית ומהווה את הכוח היצירתי בבודהיזם הטיבטי. זהו הכוח ההופך את חיינו לבעלי משמעות ומותיר את האחריות לחיים שלנו בידנו, שכן, בפעולות ובמעשים שלנו בחיים קודמים יצרנו את אופי ההתנסות והחוויות אותן נעבור היום. מכאן גם נבין כי מכלול המעשים והכוונות שלנו כיום יוצרים אפקט ותהודה לחיינו העתידיים.

חשוב להוסיף כי הכוח המניע לפוטנציאל היצירה שלנו חבוי בהשפעות תת-מודעות כשאריות מחיים קודמים. אלו הן vasanas עפ"י התפישה הבודהיסטית. אלו יכולים להיות מקדמי צמיחה אם הם קשורים לפעולות אמיצות או רוח חלוצית ויוזמת בעבר, או מגבילי צמיחה אם הם קשורים בתחושות פחד או כעס מפעולות בלתי ממומשות בעבר.

ראוי לזכור, אנו באים לכדור ארץ זה על מנת ללמוד ולהתפתח. אנו שואפים לסיים נושאים לא פתורים מגלגולים קודמים על מנת לאפשר לנשמה לסיים את מחזור החיים שלה ולעבור למחזור חדש כשהיא נקייה ממטענים רגשיים לא פתורים.

נומרולוגיה קרמאטית אם כן…

נומרולוגיה קרמאטית עורכת מפה נומרולוגית מתוך תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם  כדי להביא לידי מודעות את הבחירה הנשמתית של האדם ואת השעורים שבחר להביא לגלגול חיים זה. ככל שנקדים לחיות את הווייתנו הנוכחית, ככל שנאפשר לעצמנו לוותר על תפישות וצורך להיות צודקים , לוותר על המלחמות – מלחמות השווא – ונסכים "להיות בהוויה" being- נחייה חיים של חופש.

ביטוי הזיכרונות הללו משתקף במספרים הדו –ספרתיים  – מספר הגורל שלנו, מספרי היום וסיכום גימאטרי של השם הפרטי:

 אנו באים מעולם של אחדות לעולם עם חווית היפרדות, הנוצרת בלידה עצמה ואיתה גם נוצרים הצורך והכמיהה לחבר, להתאחד מחדש עם הווית האחדות.  בנומרולוגיה קרמאטית המספרים הדו- ספרתיים  עובדים  על עולם הפרוד– 17 הנו  8 המופרד  ל- 1  ו- 7.  כאן המסע אל ה- 8  הממזג את הדו-ספרתי לתדר החד-ספרתי יהיה דרך 1 -האנדיבדואל, המבטא עצמו בעולמות הרוח והיצירה של ה-7. תדרים אלו הנם מטענים מצטברים מגלגולים קודמים -השעורים שבאנו ללמוד ולתקן בחיים אלו.

בקארמה שמופיעה במספר הגורל/יעוד נפגוש בכל שלב התפתחותי, לאורך החיים, ולא בהכרח דרך קושי… בכל פעם נקבל תובנות חדשות ברמות שונות בהתאם לרמת ההתפתחות שלנו. היעוד הוא "לשבור" (לתקן) את הקארמה במהלך החיים בחוויה של זיכוך תבניות מקובעות תוך התנסות ולמידה. הגשמה עצמית וזה בידיים של כל אחד ואחת!

המוטיב הקארמטי שמופיע במספר יום הלידה מפגיש לנו בחיים חלונות הזדמנות לפתרונות  הדפוסים המעכבים התפתחות, מאחר והיום הוא החייל, המתנה שנותנת לנו כוח להתמודד עם המשימות הנשמתיות המוטלות עלינו. היא תורגש בעיקר במחזור הפרודוקטיבי של חיינו בין הגילאים 27-56.

המוטיב הקארמטי שמופיע במספר הדו -ספרתי בגימטריה של השם (הפרטי), מלמדת אותנו מהו התדר  שפגם בכלי וממקדת אותנו   בדרכי התיקון שלו- כיצד לנקות ולזכך את הכלי שקבלנו על מנת לממש את היעוד שלנו בחיים. לאחר שהעבודה הרוחנית נעשית הופך הכלי למתנה המסייעת לנו בדרך להגשמה אישית ונשמתית.

מִסְפָּר מְסַפֵּר סִפּוּר-חיים... וגלגולי חיים שלפני החיים האלה...

מאמרים נוספים

אבחון אישיות להשמה – באמצעות אבחון בכף היד

תורת הכירולוגיה הקלאסית נחלקת לשני תחומים:
מבנה ומתאר כף היד, בפרמטרים של קשיות –רכות , נוקשות גמישות, גודל, צורת היד וכד'.
הקווים המשורטטים על היד שהנם תשקיף המוח האנושי על 3 רבדיו- המוח הרפטילי (זוחלי), המוח הלימבי (רגשי) והמוח הצרברלי (המוח החושב).

קראו עוד »

גלגול נשמות: האומנם?

נושא מדובר: גלגולים, רגרסיה, קארמה, תרפיית גלגולים. מחשבת הגלגולים כפי שנהגתה בתרבויות ובדתות השונות לאורך ההסטוריה מלמדת שאכן – זהו נושא מדובר עם זקן ארוך ארוך… בבסיס התפישה הבודהיסטית של גלגול נשמות טבועה האמרה "You live to die well".

קראו עוד »

כיצד להפוך לחיצת יד סתמית לכלי התבוננות ואבחון אישיות

בפעם הבאה כשאתם לוחצים ידו של לקוח לפני סגירת עסקה שימו נא לב למספר גורמים משמעותיים שיחשפו, ללא מילים, קוים משמעותיים באישיותו ויקלו על קבלת ההחלטה בעיקר באותם רגעים מהוססים של הרגע לפני. ובכן:

קראו עוד »

תמר זוהר שיר